Mercedes-Benz

Atego

Her işe uyar

Müşterilerinin ihtiyaçlarına maksimum seviyede yanıt vermeye özen gösteren Mercedes-Benz Türk, ürün ve hizmetlerini sürekli geliştirmeye ve Türkiye kamyon pazarındaki liderliğini uzun yıllardır sürdürmeye devam ediyor. Farklı aks mesafesi, kabin, motor gücü, tonaj seçenekleri ve sayısız opsiyonel donanımlarıyla yenilenen Atego verimliliği ve her uygulamaya cevap verecek çeşitliliği ile dikkat çekiyor.  Dağıtım işine yönelik açık, kapalı veya frigorifik kasaların yanında, çöp, süpürge, itfaiye gibi özel amaçlı üstyapılar Atego’ya rahatlıkla uygulanabilir.

Konforlu ve Çevik

Yeni Atego kamyonlar S-Cab ve L-Cab ClassicSpace kabinleri ile ferah bir iç hacime sahipler. Mercedes-Benz Atego’nun ergonomi ve sürüş rahatlığı sunan geniş ve konforlu kabini, yeni araçlarda da müşterileri beklentilerine yanıt verecek nitelikte tasarlandı. Yeni kabinin en önemli özellikleri ergonomik ve fonksiyonel kullanımı, kullanılan ekipmanlar arası uyumluluk ve kabin içi tasarımı sayesinde rahat bir yaşam alanı oluşturmasıdır.

Yeni Atego kamyonlarda ESP ve Şerit Takip Asistanı ile sürüş güvenliği arttırılıyor. İç ve dış dizaynı tamamen yenilenen Atego, çevikliği ve düşük manevra çapıyla dar sokaklarda sürücüsüne kolaylık sağlarken, 90 derece açılabilen kapıları ve iniş biniş kolaylığı sağlayan basamakları ile şehiriçi taşımacılığındaki ihtiyaçlara cevap veriyor

Fark Yaratan Atego 2124

Mercedes-Benz Türk, hafif kamyon sınıfında Türkiye pazarına sunulan yeni Atego ailesine 6x2 aks konfigurasyonuna sahip 7,7 litrelik 6 silindirli, CommanRail yakıt sistemine sahip OM 936 motoruyla Atego 2124 eklendi. kısa ve uzun mesafe dağıtım alanlarında kullanım için tasarlanan Atego 2124 hem büyük filolara hem küçük işletmelere yüksek kazanç sağlıyor 

Atego 1621 ile ekonomik temizlik

Atego 1621 çöp paketli araçlar katı atık taşımacılığı sektörüne tamamen yeni bir soluk getiriyor. Mercedes-Benz ürün yelpazesinin en yeni üyelerinden  Atego 1621, 16 tonluk toplam azami Çöp üst yapısına uygun olarak donatılmış olan Atego 1621 hafifletilmiş yapısı sayesinde yüksek taşıma kapasitesinden faydalanarak en ekonomik şekilde katı atık toplama ihtiyacının karşılanması için öngörülmüş bir ürün.  Yeni nesil 1621 Atego çöp kamyonlarımıza 13 + 1,5 m3 hacimli hidrolik sıkıştırmalı katı atık toplama üstyapıları uygulanabilmektedir. Kıvrak ve çevik yapısıyla şehir içinde dar alanlarda yüksek manevra kabiliyetine sahip olan Atego 1621 özel çöp üstyapısına uygun özel tasarımı ve rakbetçi fiyatı ile de oldukça avantajı bir üründür.